eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві пройшов другий тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2015

4 листопада 2015 року

 

29-30 жовтня в Києві відбувся другий навчальний тренінг eTwinning Plus Practical Session 2015. Перший день захід відвідали новачки, другий – досвідчені ітвіннери. Всього участь у події взяли близько 85 ітвіннерів та представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська та Олександра Цикура.

29 жовтня Сергій Теплов розповів про головні завдання програми на сьогодні й підкреслив важливість розвитку в учнів ключових компетенцій та широкого кругозору. Амбасадор Олена Лук’янець (Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини) ознайомила присутніх з основними інструментами програми та корисними сервісами для уроків і проектної роботи. А латвійський амбасадор Іветта Мілта продемонструвала приклади найкращих eTwinning-проектів Латвії та розказала про кілька цікавих онлайн-сервісів. Також український ітвіннер Ольга Савченко (Конотопська гімназія Сумської області) поділилася з новачками своїм практичним досвідом участі у програмі.

30 жовтня Валентина Веліченко розповіла досвідченим ітвіннерам про головні інструменти оновленого eTwinning Live, останні новини та приємні можливості, зокрема, нагоду отримати European Prize. А ітвіннер Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована загальноосвітня школа №126 з поглибленим вивченням французької мови)  поділилася досвідом отримання цієї нагороди, секретами реалізації проекту, що відповідає найвищим критеріям якості, та цікавими онлайн-ресурсами.  Також з корисними сервісами для роботи вчителя учасників ознайомили амбасадори Іветта Мілта (Латвія) та Олена Науменко (Черкаська гімназія № 31). У свою чергу Олександра Цикура виступила перед аудиторією з презентацією «Вікова мотивація учнів: як зробити проекти цікавішими».

У рамках заходу представники PSA Ukraine нагородили учасників та переможців відеоконкурсу до 10-річчя програми, а також переможців  номінацій «Проект місяця» та «Школа-лідер місяця». Також кожен вчитель тримав пам’ятний сертифікат учасника тренінгу.

Відгуки учасників:

Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована загальноосвітня школа №126 з поглибленим вивченням французької мови): «Я та мої колеги щороку чекаємо, коли ж будуть проходити тренінги від PSA Ukraine, тому що програма eTwinningпостійно розвивається та, відповідно, розвиває нас. Цього року ми познайомилися зі ще більшими можливостями для учасників, а також з корисними сервісами. Це все дозволить покращити якість освіти дітей та підвищити їхню цікавість. Цього разу я виступила в якості доповідача та розповіла учасникам про реальну можливість отримання нагороди European Prize. Зазначу, що вважаю наших українських вчителів працелюбними, активними та такими, що здатні робити дуже якісні проекти, інтегровані в навчальні плани. Тому бажаю всім творчих успіхів та перемог».

Наталія Кириленко (Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім.Т.Г.Шевченка): «Дуже вдячна організаторам за тренінг. Це – сильна мотивація, що надихає вчителів, які потім несуть нові ініціативи до своїх шкіл, до кожної дитини. Також тут  ми можемо попрактикувати нові інструменти і одразу отримати результати; поділитися вчительським досвідом не лише як колеги, а як справжні друзі. Кожного року я чекаю на цей тренінг, бо, приїжджаючи після нього, дуже хочеться працювати, творити, застосувати отримані знання у своїй роботі». 

 

Фотозвіт 29 жовтня 2015

Фотозвіт 30 жовтня 2015