eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери СШ № 5 міста Монастирище відвідали своїх партнерів у Грузії

26 жовтня 2015 року

 

14-18 жовтня в рамках роботи над проектом «More than Toys» учні Монастирищенської спеціалізованої школи № 5 разом з вчителем англійської мови Оленою Кононенко побували в гостях у фізико-математичній школі № 41 міста Кутаїсі (Грузія). 

У ході зустрічі учасники не лише познайомилися зі своїми партнерами в живу, але й отримати нові знання та навички. Учні завершили роботу над кінцевим продуктом проекту (створили аудіогідів до віртуального музею національних іграшок), обмінялися досвідом застосування різних веб-інструментів та попрактикувалися у їхньому використанні. Також українські школярі провели майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки та взяли участь у майстер-класі з грузинського танцю.

У рамках поїздки ітвіннери відвідали багато цікавих екскурсій. Зокрема, побували у грузинському Парламенті, карстових печерах Цхалтубо, міському музеї та художній галереї Кутаїсі. Незабутнє враження на українців справили також хрисиянські святині Грузії, памятки спадщини ЮНЕСКО – храм Баграта та Гелатський монастир.

Під час перебування у Грузії українські ітвіннери жили у сім’ях партнерів, де познайомилися з повсякденним життям країни, відчули неперевершену грузинську гостинність та збагатили знання не лише англійської, але й грузинської мови. У квітні українські школярі прийматимуть у себе нових грузинських друзів.