eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Хустської СШ № 3 взяли участь у міжнародній зустрічі з eTwinning-партнерами в Словаччині

26 жовтня 2015 року

 

5-10 жовтня вчителі англійської мови Наталія Орлик та Наталія Баняс, та учні 9-Б класу Хустської спеціалізованої школи  № 3 Олександра Волошин, Юрій Лепей та Олександр Топтей взяли участь у ІІІ міжнародній зустрічі партнерів eTwinning-проекту «ESCAPE» у м. Штурово (Словаччина).

Проект «ESCAPE» був започаткований у Відні на семінарі «Співпраця шкіл Дунайського регіону». В рамках нього проходять зустрічі та практичні сесії на базі шкіл-партнерів.

Вперше на таку міжнародну зустріч були запрошені українські вчителі й школярі. Загалом захід зібрав 17 вчителів та 45 учнів з Австрії, Угорщини, Румунії, Чехії, Словаччини, Словенії, Болгарії та України.

Перший день був присвячений знайомству ітвіннерів. Зокрема, учні взяли участь в інтерактивній грі «Знайди зіркову пару й представ її» та попрацювали у змішаних групах. На другий день учасники відвідали з екскурсією гідроелектростанцію у м. Габчіково та музей «Chateau Bella». Також координатор проекту з Австрії Майкл Губер ознайомив учителів зі способами мотивації учнів, заохочення до участі в проектах та оцінювання їхнього успіху. Наступного дня учасники зустрічі відвідали м. Братиславу. Після чого українські учні та вчителі презентували Україну й Закарпаття на прикладі своїх проектів «Система освіти школи» та «Національні заповідники Закарпаття». В останній день візиту відбулося вручення сертифікатів учасникам заходу.