eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Львівщини презентували eTwinning Plus учасникам програми Львівського Центру інноваційної освіти «Про. Світ»

19 жовтня 2015 року

 

9 жовтня Тетяна Гринкевич (Спеціалізована СШ №8, Самбір), Мирослава Лобойко та Руслана Опришко (Стрийська гімназія ім. Андрея Шептицького) презентували eTwinning у Львівському Католицькому університеті. Презентація відбулася в рамках навчальної програми для вчителів «Про. Навики» від Центру інноваційної освіти «Про. Світ».

Учасниками заходу стали 22 вчителя зі Львова та Львівської області, Дніпропетровщини, Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Полтави, Кіровограда, Одеси та Слов'янська.

Ітвіннери розповіли аудиторії про можливості співпраці з найуспішнішими європейськими школами й вчителями в рамках eTwinning Plus і про використання проектів та ІТ-технологій у роботі вчителя. Зокрема, вчителі продемонстрували, як зробити уроки цікавішими за допомогою інструментів Prezi, Padlet, Glogster, Wordle, Moviemaker; спільного створення з учнями презентацій, газет, виставок, фільмів та анімацій. Також вони представили учасникам свої найцікавіші проекти й презентації; відповіли на запитання та запросили присутніх приєднатися до програми