eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Дніпропетровську відбувся перший тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2015

2 жовтня 2015 року

 

24-25 вересня у Дніпропетровську стартувала eTwinning Plus Practical Session 2015. Участь у заході взяли ітвіннери з південно-східного регіону країни, а також з Сумської та Полтавської областей. Захід відбувся за підтримки Дніпропетровського обласного інституту післядимломної педагогічної освіти.

Спікерами виступили: представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Валентина Веліченко та Катерина Липовська; гостя з PSA Latvia Інгуна Ліпська; амбасадори Світлана Алєксєєва та Діана Гетте; ітвіннери Анастасія Ситнік, Оксана Штих і Наталія Пономарьова.

24 вересня тренінг було проведено для ітвіннерів-початківців. Сергій Теплов розповів їм про розвиток програми та ключові переваги для вчителів-учасників. А Світлана Алєксєєва провела майстер-клас з використання корисних ICT-інструментів та ознайомила аудиторію з особливостями центрального порталу й TwinSpace. У свою чергу Інгуна Ліпська поділилася прикладами найкращих латвійських проектів та цікавих онлайн-ресурсів.

25 вересня участь у тренінгу взяли досвідчені ітвіннери. Сергій Теплов ознайомив їх з можливостями, які програма відкриває для розвитку навичок ХХІ ст., а Катерина Липовська – з оновленими інструментами Teachers Desktop. Від Валентини Веліченко учасники дізналися про останні новини eTwinning Plus та про те, які практичні кроки допомагають вчителю отримати Quality Labels за свій проект. Зокрема, вчителі потренувалася планувати успішні проекти, виконавши спеціальні завдання у командах.

Також учасники взяли участь у майстер-класі від Інгуни Ліпської, де освоїли корисні онлайн-сервіси для міжнародної проектної діяльності, комунікації та командної роботи.

Не менш важливою частиною тренінгу стали виступи найдосвідченіших ітвіннерів. Анастасія Ситнік розкрила аудиторії секрети щодо отримання European Prize; Оксана Штих та Наталія Пономарьова провели інтерактивну гру «Євро Бінго»; Діана Гетте продемонструвала цікаві відеосервіси та інші ресурси, які можна використовувати у проектах.

Всі вчителі отримали пам’ятні сертифікати на згадку про подію. Також були нагороджені учасники й номінанти відеоконкурсу до 10-річчя програми, та переможці рубрики «Проект місяця» і «Школа-лідер місяця». 

Фотозвіт події