eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася Зустріч Амбасадорів eTwinning Plus Ukraine

28 вересня 2015 року

 

18 вересня в Києві пройшла Зустріч Амбасадорів eTwinning Plus в Україні.

Участь у заході взяли представники PSA Ukraine, досвідчені та новообрані амбасадори, а також спеціально запрошений гість з NSS Poland – Павел Чаплинськи.

Захід розпочався з привітань нових амбасадорів та ближчого знайомства учасників. Після чого Сергій Теплов розповів про важливі напрямки розвитку програми та ключові функції амбасадорів на найближчий рік. Головними пріоритетами визначили наступні: популяризацію програми та європейських принципів освіти в Україні; залучення якнайбільшої кількості вчителів-ентузіастів, у тому числі й вчителів з різних предметів; підвищення активності українських ітвіннерів та якості проектів.

Далі учасники взяли участь у воркшопі «Як отримати eTwinning Quality Labels?» від Павла Чаплинськи та в командах потренувалися у створенні якісного проекту. Зокрема, навчилися: вигадувати оригінальні назви для проектів; використовувати інноваційні педагогічні інструменти та засоби для активного включення учнів; застосовувати цікаві види діяльності для міжнародної співпраці й комунікації; ефективно оцінювати результати проекту за допомогою різних інструментів.

Після інтенсивного воркшопу досвідчені амбасадори – Олена Лук’янець, Світлана Алєксєєва, Олена Науменко та Єлизавета Овчаренко – виступили з презентаціями на тему «Досвід роботи амбасадором»,  в яких поділилися своїм баченням ролі амбасадора та особистим досвідом роботи в програмі.

Також Олена Лук’янець та Олена Науменко презентували корисні онлайн-сервіси для проектної діяльності та навчання, а інші учасники одразу ж потренувалися у їхньому використанні. 

Завершальним акордом дня став активний бреінстормінг амбасадорів, що приніс велику кількість конструктивних ідей щодо покращення якості проектів, залучення вчителів з різних предметів та розширення спільноти eTwinning в Україні. 

Детальніше про обрання нових амбасадорів програми в Україні