eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Зустрічайте нових амбасадорів eTwinning Plus в Україні!

28 вересня 2015 року

Зустрічайте нових амбасадорів eTwinning Plus в Україні!

 

Команда амбасадорів програми в Україні поповнилася новими вчителями.

Почесне звання та нові обов’язки від PSA Ukraine отримали: Ірина Фіголь (БНВО "Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня"), Наталія Наявко (Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4), Діана Гетте (Дніпровська загальноосвітня школа Херсонської області), Юлія Троян (Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6) та Юлія Салівончик (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17).

Із залученням нових вчителів, дещо змінилися зони відповідальності амбасадорів України. Тепер карта їхнього кураторства за областями виглядає так:

Олена Лук’янець відповідальна за Київ та Чернігівську область;

Ірина Фіголь – за Київську та Житомирську;

Олена Науменко – за Вінницьку та Черкаську;

Юлія Салівончик – за Кіровоградську та Полтавську;

Юлія Троян – за Хмельницьку, Тернопільську та Рівненську;

Світлана Алєксєєва – за Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Сумську та Харківську;

Діана Гетте – за Миколаївську, Одеську, Херсонську, Запорізьку області та АР Крим;

Наталія Наявко – за Львівську та Волинську;

Єлизавета Овчаренко – за Чернівецьку, Закарпатську та Івано-Франківську області.

Відгуки новообраних амбасадорів:

«Дуже вдячна PSA в Україні за визнання моєї роботи в програмі. Посада амбасадора є одночасно великою відповідальністю та можливістю дізнатися більше про нові методи, технології у навчанні. Сподіваюсь, я зможу допомогти іншим вчителям-ітвіннерам»Юлія Троян.

«Для мене особисто – це нова сходинка до саморозвитку. Дуже вдячна PSA Ukraine за довіру  та сподіваюсь на плідну співпрацю»Діана Гетте.

«Бути амбасадором почесно і дуже відповідально водночас. Маю щирі сподівання, що мій eTwinning-досвід стане в пригоді іншим учасникам програми» Ірина Фіголь.

"Звання амбасадора відкриває нові можливості та виклики. Зараз, коли потрібно переходити від накопичування знань до навчання компетенцій, eTwinning Plus відіграє ключову роль у підвищенні мотивації учнів, спонукає до міжпрежметної та міжкультурної інтеграції. Поширення інформації про програму, обмін досвідом, підвищення якості проектів, використання новітніх ІКТ, розкриття потенціалу вчителя та учня – лише невеликий перелік завдань, які ми ставимо перед собою" – Наталія Наявко.

«Стати амбасадором для мене означає не просто отримати новий статус чи роль. Це унікальна можливість творити зміни в нашій освіті, країні; творити разом, у команді неймовірних ентузіастів; адже в нас немає іншої батьківщини» – Юлія Салівончик.

Вітаємо нових амбасадорів України, бажаємо натхнення, наснаги до цієї діяльності та нових професійних перемог!