eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Україна та Вірменія провели контактний семінар у місті Агверан

23 липня 2015 року

 

16-19 липня у Агверані (Вірменія) відбувся Multilateral Contact Seminar, організаторами якого стали Україна та Вірменія. Захід зібрав близько 60 активних ітвіннерів та представників служб підтримки програми з Великобританії, Польщі, Словаччини, Австрії, Грузії, Вірменії та України.

Участь у семінарі від нашої країни взяли представники PSA Ukraine Сергій Теплов, Валентина Веліченко й Катерина Липовська, та вчителі: Наталія Ааді (Полтава), Сергій Вдовенко (Коростишів), Олександра Войчишин (Заліщики), Діана Гетте (Дніпровське), Ольга Євсікова (Свердловськ), Світлана Малій (Нікополь), Тетяна Мікрюкова (Черкаси), Клауріта Фокіна (Дніпропетровськ), Таїсія Хриплива (Плоске), Оксана Штих (Харків).

Під час семінару вчителі знайомилися між собою та активно обмінювалися досвідом. Найдосвідченіші ітвіннери виступили перед колегами-новачками з воркшопами та презентаціями на різні теми: ICT-tools для eTwinning-проектів, особливості TwinSpace, планування та реєстрація проектів, як отримати Quality Labels, мотивація учнів, використання корисних інструментів для планування проекту, зразки найуспішніших проектів. У якості спікерів від України виступили Олександра Войчишин і Світлана Малій, що презентували тему «Ключові інструменти Desktop та Public portal».  

У командній грі брейн-ринг ітвіннери позмагалися у тому, хто найкраще знає особливості, історію та культуру країн-учасниць семінару. Також вчителі з’їздили на екскурсію до озера Севан – найбільшого прісноводного озера Кавказу.

Традиційно, у ході семінару учасники генерували ідеї, реєстрували нові проекти та презентували їх аудиторії. Сподіваємося, всі вони покладуть початок довготривалій співпраці та обміну досвідом не лише в рамках новостворених проектів.

Відгуки учасників семінару:

Світлана Малій: «Поїздка до Вірменіїї була для мене дуже несподіваною та приємною. Господарі та учасники семінару створили дружелюбну й творчу атмосферу, тому виступати у якості спікера було зовсім не важко.  Дуже цікаво було познайомитись із новими людьми, поділитися  ідеями щодо нових проектів, побачити Вірменію. Наша українська команда швидко знайшла спільну мову з багатьма учасниками (ми вже спілкуємось на Facebook). Було цікаво, корисно та натхненно! Дякую за таку можливість».

Діана Гетте: «Це моя перша подорож з etwinning, і вона була неповторною. Я  мала можливість відвідати воркшопи, які навчили користуватись багатьма інструментами та надихнули на ще продуктивнішу роботу. Знайомство з колегами з Вірменії, Грузії, Польщі, Словаччини й Великобританії дало можливість започаткувати нові проекти. Було море емоцій, неперевершена  вірменська кухня, гостинність, нові враження та знайомства. Сподіваюсь, що ця зустріч переросте в подальшу плідну співпрацю. Дуже вдячна організаторам PSA Україна та вірменській стороні за надану можливість рухатись вперед та вдосконалюватися».