eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Конкурс проектів за участі України 2013

8 листопада 2013 року

 

У листопаді команда PSA в Україні провела конкурсу проектів за участю українських вчителів та визначила переможців. Найкращими обиралися проекти, в яких є високий рівень використання ІКТ, ідея проекту має носити досить універсальний характер та мати перспективи розвитку в майбутньому. Також важливим критерієм оцінки була відчутність та представлення результатів проекту та їхні користь для учнів.

Представники PSA нагородили вчителів та директорів шкіл, чиї проекти були визнані найкращими в 2013 р. Переможці отримали дипломи, фотокамери та головоломки для учнів. Почесними переможцями стали:

  • вчитель Наталія Грушко та директор Олександра Войчишин, Заліщицька державна гімназія Тернопільської області, проект «Mathematics is beautiful»
  •  вчитель Еліна Головачова та директор Ірина Хохлікова, школа майбутнього, м. Ялта, проект «Europe so many faces»
  • вчителі Анастасія Ситнік і Христина Романенко, та директор Наталя Пешехонова, школа №126 з поглибленим вивченням французької мови, м. Дніпропетровськ, проект «Communiquons avec goût! Comunichiamo con gusto!»
  • вчитель Олена Лук'янець та директор Ніна Дроздович, Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини, проект "YES 2.0"
  • вчитель Наталя Наявко та директор Богдан Бабій, школа №4, м. Новий Розділ, Львівська область, проект «Garden full of spring flowers»

Спеціальну нагороду за організацію проектів та сприяння співпраці між учнями європейських країн не лише в онлайн-форматі, а й в реальному житті, отримала також Світлана Алєєксєєва з Харківської гімназії № 82.