eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські амбасадори взяли участь у міжнародному семінарі на Мальті

22 липня 2015 року

 

9 - 12 липня в місті Мелліха (Мальта) відбувся семінар для амбасадорів «Навчаємось один в одного». Його учасниками стали близько 25 амбасадорів з Мальти, України, Латвії, Польщі та Португалії; серед яких були і українці – Олена Науменко (Черкаська гімназія №31) та Олена Лук’янець (Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов).

У рамках семінару ітвіннери взяли участь у воркшопах з ораторського мистецтва, організації та проведення онлайн-курсів й тренінгів для учителів; ознайомилися з корисними сервісами (Thinglink, Penzu, Incredibox, Storify тощо).

Мальтійські амбасадори представили аудиторії цікаві ігрові технології для реалізації у проектній діяльності. Зокрема, провели вікторину за допомогою QR-кодів та показали можливості ресурсу Aurasma, що перетворює статичні образи в динамічні. Вивчаючи у командах інструменти Aurasm, ітвіннери на практиці познайомилися з культурою своїх колег – намалювали національні образи та заспівали народні пісні.

Також учасники познайомилися з новими музичними сервісами, які презентував польський амбасадор. Під час його майстер-класу ітвіннери навчилися використовувати цікаві інструменти з пошуку фонової музики для проектів і презентацій, та створювати власну музику.

Найціннішим для учасників, звісно, стали знайомства, живий обмін педагогічним досвідом та поява нових дружніх стосунків з перспективою подальшої співпраці.

 

Відгук учасниці Олени Лук’янець:

«Отриманні знання та навички стануть у пригоді для роботи в проектах і вдосконалення учнівських робіт, а ігрові елементи та цікаві онлайн-ресурси, безумовно, сподобаються нашим учням та колегам. З досвіду організації роботи амбасадорів на Мальті та в Польщі ми визначили основні пріоритети й напрямки, і будемо намагатись покращити нашу роботу в Україні, запроваджувати нові технології в навчальний процес та активно залучати українських вчителів до Європейської освітньої мережі».