eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Юлія Григоренко презентувала eTwinning вчителям на EdCamp Ukrainе

3 липня 2015 року

Юлія Григоренко презентувала eTwinning вчителям на EdCamp Ukrainе

23-24 червня у Харкові відбулась Перша національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukrainе. Подія зібрала близько 300 учасників.

Упродовж 2 днів на заході виступили близько 90 спікерів. Поділитися власним педагогічним досвідом мали змогу не лише експерти, але й вчителі-учасники. Ітвіннер Юлія Григоренко (Решетилівська ЗОШ І ступеня) також провела одну з вчительських паралелей на тему «Участь молодших школярів у проектах програми eTwinning Plus».

За словами Юлії Григоренко: «Формат заходу – новий та дуже незвичний. Кожний учасник міг вільно обирати, де йому цікаво знаходитися – спілкуватися у холі з учасниками, слухати доповіді експертів чи самому стати доповідачем. Для більшості колег інформація про eTwinning Plus була новою. Вони з цікавістю ознайомилися з особливостями роботи програми та переконалися, що такі проекти розширюють сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищують мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи».

Про формат заходу

EdCamp – всесвітньо відомий формат заходу для професійного розвитку викладачів, який називають «(не)конференцією», оскільки її наповнення генерують самі учасники: обмінюються власним досвідом під девізом «Give – Get» («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш»). EdCamp народився у Філадельфії (США) влітку 2010 року. З того часу понад 550 заходів відбулося в 15 країнах світу, об'єднавши понад 25 000 вчителів. 

Сайт EdCamp Ukrainе