eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

PSA Україна познайомила вчителів Житомирщини з програмою eTwinning Plus

29 травня 2015 року

26 травня представники PSA презентували eTwinning у Житомирському інституті післядипломної педагогічної освіти. Участь у заході взяло близько 70 вчителів іноземних мов та вчителів української мови й літератури.

Керівник програми Сергій Теплов ознайомив аудиторію з особливостями eTwinning Plus, специфікою міжнародної співпраці та перевагами, які вчителю надає участь у програмі.

Також перед учасниками виступили вчителі-ітвіннери Ганна Козловська (Київська гімназія № 48) та Сергій Вдовенко (Коростишівська гуманітарна гімназія № 5) зі своїм учнем 8 класу Євгеном Терещенко.  Вчителі розповіли про особливості взаємодії з міжнародними партнерами на прикладі власних проектів, а також про перспективи, які програма відкриває для професійного розвитку вчителя. 

В свою чергу Євген Терещенко поділився своїм досвідом допомоги вчителю у керуванні проекту та розказав про переваги програми для учнів: вивчення іноземної мови у живому спілкуванні з іноземцями й можливість пізнати повсякденне життя та звичаї дітей з різних країн.