eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Одеські ітвіннери зі Спеціалізованої школи № 10 приймали в гостях французьких партнерів

25 травня 2015 року

 

До ітвіннерів Одеської спеціалізованої школи № 10 завітали французькі партнери з ліцею Жироду, місто Шатору (27.04-04.05.2015). Гостями прекрасного міста Одеси стали не лише вчителі та учні-ітвіннери, але й директор і завуч французького ліцею (всього 7 осіб).

Приїзд був присвячений ювілею програми eTwinning. В рамках святкування одесити ознайомили партнерів зі своїми проектами й матеріалами, над якими діти працюють зараз, обговорили плани на подальшу співпрацю. Також гості познайомилися зі школою та учнями, відвідали шкільні заняття та побували на екскурсії по Одесі.

Відгуки учасників події:

 Майя Селятіна, вчитель англійської та французької мов: «З французькими партнерами ми познайомилися в рамках роботи над проектом «Видатні жінки». Тоді завдяки нам (з сайту, присвяченому проекту) вони вперше дізналися, що одна відома українка – донька Ярослава Мудрого – колись була королевою Франції. Їхній приїзд у травні – це візит-відповідь, оскільки першими восени 2014 р. їх відвідали наші одесити. Цього разу вони були приємно здивовані великим обємом роботи та ентузіазмом  українських учнів, з яким вони беруть участь в проектах eTwinning».

Таїсія Попова, учениця 11-Б класу: «Мені сподобалося спілкуватися з нашими партнерами. Я вважаю, що живе спілкування розвиває навички спілкування іноземними мовами та комунікативні навички в цілому».