eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери – переможці European Prizes 2015!

18 травня 2015 року

 

7 травня в Брюсселі відбулася церемонія нагородження найуспішніших проектів  програми – European Prizes 2015. Урочиста подія об’єднала понад 200 учасників: найактивніших вчителів та учнів програми з 16 країн, членів служб підтримки eTwinning, представників міжнародних освітніх організацій.

Вперше учасниками церемонії в якості переможців номінацій для проектів за участі країн Східного партнерства стали:

  • Вчитель-амбасадор Єлизавета Овчаренко (Спеціалізована школа №6, Долина) з проектом FUSE.
  • Вчителі Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована загальноосвітня школа №126 з поглибленим вивченням французької мови) та Олександр Кузьмін (Старокостянтинівська гімназія Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області) з проектом My Alien Friend. 

Також участь у заході взяли координатор програми Валентина Веліченко та 6 найактивніших учнів-учасників проектів.

Всього у конкурсі European Prizes 2015 взяло участь 133 проекти. Нагороди розподілялися серед трьох вікових та сімох спеціальних категорій. Призерами стали 15 проектів, кожен з яких є прикладом успішної співпраці та досягнення великих результатів. Під час церемонії вчителі та учні цих проектів отримали почесні дипломи та нагороди.

Втім метою конкурсу було не лише привітати, але й познайомити між собою партнерів успішних проектів в форматі реального життя. Тож, окрім церемонії нагородження, на учасників чекало ще багато цікавого. Упродовж 5 днів ітвіннери познайомилися між собою, обмінялися досвідом і ідеями в рамках навчальних семінарів, представили один одному свої країни, прослухали святковий концерт. Також учасники оглянули визначні пам’ятки Брюсселю, відвідали Європарламент та шоколадну фабрику.

Відгук учасниці Єлизавета Овчаренко: «Те, що ми відчули з учнями під час перебування в Бельгії, важко описати словами. Ми ніби витягнули щасливий білет на нагородження Оскар. На церемонії гордість і радість переповнювала нас через те, що на сцені згадали про Україну, як таку країну, в якій є багато творчих вчителів і талановитих учнів.

Поїздка була для нас не тільки можливістю отримати нагороди, але також і реально зустрітися з нашими партнерами проекту, поспілкуватися, дізнатися багато цікавого і корисного для себе, стати ще ближчими один до одного, а також разом заспівати фінальну пісню в реальному житті. Було цікаво спостерігати, як учні спілкуються між собою, знаходять спільну мову і спільні інтереси, діляться враженнями, традиціями і звичаями своїх країн. А вчителі мали можливість обговорити задуми на майбутнє і спланувати ще один успішний проект, який, можливо також отримає таку нагороду».

 

PSA Ukraine пишається заслуженою перемогою наших ітвіннерів. Бажаємо натхнення, цікавих проектів і нових здобутків!

Дізнатися про інших переможців European Prizes 2015 можна тут