eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь в eTwinning Multilateral Contact Seminar у Празі

7 травня 2015 року

 

23-25 квітня у Празі відбувся eTwinning Multilateral Contact Seminar. Подія об’єднала близько 50 ітвіннерів з Чехії, України, Польщі, Угорщини, Австрії, Латвії, Франції, Португалії, Хорватії, Мальти, Естонії, Кіпру, Боснії та Герцеговини.

Ціллю заходу було спонукати ітвіннерів-початківців до ефективного освоєння інструментів програми та активної проектної діяльності. Тож учасниками семінару стали вчителі, які лише нещодавно розпочали свою роботу в програмі.

Від України участь у заході взяли координатор програми Валентина Веліченко й вчителі Тетяна Гринкевич (Самбірська середня школа №8 з поглибленим вивченням англійської мови) та Ірина Манухіна (місто Олександрія, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Протягом семінару учасники потренувалися у використанні головних інструментів Desktop і TwinSpace, вивчили нові корисні ICT-tools, ознайомилися з найуспішнішими прикладами чеських проектів, познайомилися між собою, поділилися корисним вчительським досвідом, а також сформували команди, розробили та зареєстрували спільні проекти.

Відгуки учасників семінару: 

Тетяна Гринкевич: «Я була вражена дружньою атмосферою семінару – складалося враження, що учасники добре знайомі, а справа була в тому, що усі ми прагнули почати роботу над новими проектами, знайти партнерів та розпочати співпрацю. Також справили враження виступи амбасадорів, учасників проектів – їхній досвід, бажання навчити, поділитися своїми напрацюваннями та успішними проектами. Вони надихають на роботу, вражають своєю глибиною і захоплюють. 

Дуже корисною  була зустріч зі своєю новою командою – Агнесою із Угорщини, Христиною з Чехії, Марією із Португалії – та робота над нашим спільним екологічним проектом «Stand up for Green Schools!». Щиро вдячні команді eTwinning за таку чудову нагоду відвідати Прагу та отримати незабутні враження від семінару».

Ірина Манухіна: «Я дуже вдячна команді eTwinning Plus за можливість побувати на такому заході. Семінар був дуже успішним для мене, оскільки разом із ітвіннерами із Хорватії, Угорщини та Боснії і Герцоговини я зареєструвала 2 нових проекти, які ми будемо реалізовувати із вересня. Це було справжнє, а не віртуальне знайомство учасників-вчителів. Крім практичних занять і дискусій, ми побачили красу Праги та вдихнули на повні груди «європейського» повітря».