eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери з України взяли участь в eTwinning Plus Contact Seminar у Польщі

6 травня 2015 року

 

23-26 квітня у Варшаві відбувся eTwinning Plus Contact Seminar. Захід зібрав близько 70  ітвіннерів з Вірменії, Молдови, Німеччини, Франції, Ірландії, Словаччини, Мальти, Португалії, Польщі та України. Від нашої країни участь у семінарі взяли: керівник програми Сергій Теплов, вчителі Анна Никоненко (Гімназія №1, Суми) та Ольга Савченко (Конотопська гімназія Конотопської міської ради).

Учасники семінару взяли участь у воркшопах, присвячених Desktop і TwinSpace, кодуванню, корисним ICT-tools та музичним онлайн-інструментам для проектів. Також ітвіннери розглянули зразки найуспішніших проектів та навчилися уникати типові помилки в проектній діяльності. Особливу увагу було приділено темі міжнародного партнерства та взаємоповаги. Зокрема, вчителі обговорили важливість враховувати у плануванні проектів специфіку організації навчання у різних країнах.

Важливим елементом програми стало знайомство з Scientix – європейською спільнотою освітян, що присвячена вивченню природничих і точних наук. Як зауважив Сергій Теплов: «Ідеї, що концентруються навколо цих галузей науки, суттєво збагачують проекти. Таким чином вчителі мають можливість поділитися, перейняти та відпрацювати найкращі педагогічні методики не лише вивчення мов, але й викладання інших предметів».

Також, вже традиційно, у ході семінару вчителі групувалися в команди, шукали ідеї для подальшої співпраці, розробляли детальні плани та реєстрували новостворені проекти. Після чого презентували свої напрацювання іншим учасникам.

Відгук учасниці семінару Анни Никоненко: «Величезна подяка організаторам за невгасаючий ентузіазм, позитивний настрій, змістовну роботу та особливу увагу. Я мала можливість взяти участь у воркшопах та познайомитись з новими інструментами, які вже стали мені в пригоді і дуже сподобались моїм колегам. Ефективними були виступи найактивніших учасників etwinning, які презентували свої проекти й ділилися напрацюваннями. Було присутнє щось особливе, що можливо увібрати в себе лише при особистому контакті. Я не лише провела незабутній час в компанії однодумців, поспілкувалася з цікавими людьми зі своєї сфери, обмінялася досвідом і контактами, але і знайшла партнерів  та започаткувала власний проект. Після подій такого рівня з’являється мотивація продовжувати розвивати та удосконалювати свою роботу в проекті».