eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Світлана Алєксєєва виступила на міжнародній конференції про сучасні підходи до навчання іноземної мови

6 травня 2015 року

17 квітня у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулася V Міжнародна конференція «Сучасні підходи до навчання іноземної мови: шляхи інтеграції школи та ВНЗ». Участь у ній взяли близько 130 фахівців з Харкова та інших міст України, а також 6 зарубіжних учасників зі Словенії, Росії, Перу, Голландії та США.

У ході конференції учасники обговорили загальні проблеми навчання і контролю, інноваційні підходи, дидактичні та психологічні аспекти навчання іноземної мови. В рамках події перед аудиторією виступила вчитель-амбасадор з Харківської гімназії № 82 Світлана Алєксєєва з доповіддю на тему «eTwinning in and beyond the classroom». Амбасадор розказала про переваги участі в eTwinning Plus, а також поділилася досвідом реалізації проектів, використання сучасних засобів комунікації, міжкультурного спілкування й партнерства, ідеями толерантності та взаєморозуміння.

Ключові тези виступу пані Алєксєєвої були надруковані в збірці, присвяченій конференції. Також у ній розміщено публікації ще двох ітвіннерів: «Проекти eTwinning – рабочее пространство современной школы» Вікторії Загревської (Спеціалізована економіко-правова школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного учбового закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія») та «Он-лайн мережі як потужний стимул для вивчення іноземних мов і підвищення рівня використання ІТ-технологій» Ганни Жозе да Коста (Харківський ліцей № 89).