eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь в онлайн курсі «Онлайн-сервіси для міжнародного співробітництва»

29 квітня 2015 року

 Українські ітвіннери взяли участь в онлайн курсі «Онлайн-сервіси для міжнародного співробітництва»

 

У рамках eTwinning відбувся курс «Онлайн-сервіси для міжнародного співробітництва». Його учасниками стали близько 70 вчителів з Азербайджану, Латвії, Вірменії та України. Нашу країну на курсі представили 9 вчителів.  

У ході навчання учасники навчилися використовувати різні програми для ефективного планування та пошуку потрібної інформації для своїх занять з учнями. Зокрема, вони практично потренувалися складати кросворди, розробляти тести, використовувати корисні ресурси для пошуку інформації, створювати блоги та сайти,  а також створювати відео й 3D-презентації для своїх уроків.

Відгуки учасниць курсу:

Олена Балуба ( НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа», Олександрія):

«Отримані знання стануть в нагоді для вчителя, який творчо підходить до організації та підготовки навчального процесу. Особисто я вже використовую ресурси та програми, що нам порадили, а також ділюся цими знаннями зі своїми колегами та дітьми. Щиро вдячна за надану можливість дізнатися багато нового про використання ІКТ на уроках!».

Світлана Малій (КЗНЗ «Гімназія № 15», Нікополь): «Хочу подякувати команді eTwinning Plus Україна за чудову нагоду навчитись чомусь новому та познайомитись із представниками eTwinning Plus інших країн.

Мені надзвичайно сподобався он-лайн семінар із представниками eTwinning Plus Латвії. Ведучі були дуже професійні та харизматичні, а підготовка та проведення семінару – на високому рівні. Я отримала багато позитиву й багато нової та цікавої корисної інформації щодо використання сучасних засобів ІКТ у проектах. Організатори запропонували добірку дуже різноманітних сайтів та програм, які можна використати під час виконання проектів або підготовці до уроків».

Корисні посилання з курсу:

1) http://manaklase.wikispaces.com/etwinningplus

2) https://sites.google.com/site/badanovweb2/