eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннер Юлія Григоренко презентувала eTwinning освітянам Решетилівського району

21 квітня 2015 року

 

Протягом березня-квітня ітвіннер Юлія Григоренко виступила з презентацією eTwinning одразу на чотирьох заходах: методичному вернісажі «Учитель і сучасні технології» та круглому столі «Один день з життя громадсько-активної школи» на базі Решетилівської ЗОШ І ступеня Полтавської області, а також на засіданні районної предметної методичної комісії вчителів іноземної мови та на розширеному засіданні районної методичної комісії.

Решетилівська ЗОШ організувала вернісаж для вчителів школи з метою обміну педагогічним досвідом та популяризації творчої діяльності в навчанні. У ході заходу Юлія Григоренко розповіла колегам про особливості міжнародного співробітництва на прикладі реалізації 5 проектів eTwinning Plus зі своїми учнями 1 класу.

Учасниками ж круглого столу стали не лише вчителі Решетилівської ЗОШ, а й директори громадсько-активних шкіл району, представники закладів-партнерів, батьки та учні. Юлія Григоренко виступила в якості одного зі спікерів та познайомила аудиторію з результатами діяльності школи в рамках програми eTwinning.

Під час засідання предметної методичної комісії Решетилівського району пані Григоренко представила програму eTwinning як один з ефективних інструментів для налагодження міжнародних стосунків і підвищення мотивації учнів у вивченні іноземних мов. А на розширеному засіданні районної методичної комісії, присвяченому питанням ефективності методичної роботи, ітвіннер виступила з темою «Міжнародний проект eTwinning Plus: партнерство для навчання».