eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

День eTwinning: святкуйте ювілей у своїх школах!

8 квітня 2015 року

День eTwinning: святкуйте ювілей у своїх школах!

 

7 травня ітвіннери з усіх країн Європи відзначатимуть День eTwinning в рамках святкування 10-річчя програми.

Як ваша школа може долучитися до цього процесу? eTwinning пропонує на вибір такі варіанти діяльності:

  • Створіть «живий» логотип.

Співпраця та креативність – основа eTwinning, тож у вас є чергова нагода залучити учнів до спільної творчості. Включіть уяву та створіть «живу» форму логотипу eTwinning з учасників програми (у класі, спортзалі чи на подвір’ї вашої школи). Розмістити логотип потрібно буде на ваших сторінках у Facebook, Twitter та Instagram. Будь ласка, використовуйте спеціальний хештег #eTwinningDay для маркування фото (як користуватися хештегами – у матеріалі на нашому сайті). Рекомендуємо знімати і сам процес створення логотипу на фото чи відео та ділитися цими матеріалами. Також 7 травня у святкуванні буде задіяний і спеціальний аккаунт eTwinning в Instagram.

  • Організуйте запуск повітряних куль на честь ювілею у школі. Зніміть процес на фото/відео та поділіться ними з іншими ітвіннерами на ваших сторінках у соцмережах (не забудьте додати хештег #eTwinningDay).

Готуватися до свята та знімати логотипи ви можете вже зараз. Але,

 просимо розмістити ваш логотип та інші матеріали саме 7 травня, а не раніше. Адже головна ідея – зробити eTwinning-день одночасним спільним святом для всіх ітвіннерів Європи.

Також на сайті до 10-річчя eTwinning вже з’явилися перші привітання від учасників програми. Ви з учнями теж можете створити привітання для eTwinning і розмістити його на цій платформі. Це може бути плакат, відеозвернення, ролик про відзначання ювілею у вашій школі або будь-яке інше творче привітання, яке ви захочете презентувати. Всі матеріали, присвячені святкуванню 7 травня, будуть також розміщені на цьому та центральному сайті eTwinning.

PSA Ukraine приготувала для українських учасників програми спеціальний конкурс, присвячений 10-річчю програми. Деталі за посиланням:

У разі виникнення запитань щодо Дня eTwinning – звертайтеся до PSA Ukraine.

Приготуйтеся відсвяткувати День eTwinning та розпочати нову традицію для ітвіннерів на наступні роки!