eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Представники PSA обговорили перспективи розвитку eTwinning з методистами іноземних мов у рамках робочої зустрічі в МОН

8 квітня 2015 року

 

1 квітня в Міністерстві освіти та науки України відбулася робоча зустріч з методистами іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

У рамках зустрічі перед учасниками виступили: головний спеціаліст в сфері мовної політики МОН Оксана Коваленко, керівник eTwinning Plus в Україні Сергій Теплов, координатор програми Валентина Веліченко.

Захід відкрила Оксана Коваленко, що підкреслила важливість розвитку eTwinning і залучення українських вчителів та учнів до найбільшої освітньої мережі в Європі, у тому числі й за допомогою методистів.

Сергій Теплов розказав про головну ідею програми та особливості її діяльності в Україні; які можливості для підвищення кваліфікації вона дає вчителю та які компетенції учнів розвиває. А Валентина Веліченко ознайомила аудиторію з особливостями проектів eTwinning, динамікою та статистикою розвитку програми в Європі та в Україні, а також з ключовими цілями на 2015 рік.

Участь у заході взяли також активні українські ітвіннери: Олена Лук’янець (амбасадор, Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини), Єлизавета Овчаренко (амбасадор,  Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6), Олександра Войчишин (директор, Заліщицька державна гімназія) та Ганна Козловська (вчитель, Київська гімназія №48). Вони презентували методистам свої найкращі проекти, розповіли про їхню реалізацію на практиці та про переваги, які програма дає вчителю.

Наприкінці робочої зустрічі представники PSA обговорили з методистами можливості популяризації програми в Україні, подальшу співпрацю та алгоритми ефективної взаємодії.