eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Старокостянтинівської гімназії презентували колегам з Хмельниччини можливості eTwinning

10 березня 2015 року

 

18 лютого у Старокостянтинівській гімназії відбувся виїзний семінар для вчителів іноземних мов Хмельницької області. Метою заходу був обмін досвідом інноваційної роботи. Участь у семінарі взяли 17 вчителів Старокостянтинівської гімназії та 26 вчителів з інших шкіл області.

У рамках заходу перед аудиторією виступили директор гімназії Лариса Боднар з темою «Міжнародна співпраця на платформі eTwinning як важливий фактор реформування іншомовної освіти» та вчителі-учасники проектів.

Вчитель німецької мови Тетяна Скора розповіла присутнім про успіхи учнів у проектах eTwinning та підкреслила позитивний вплив цієї діяльності на результативність навчально-виховного процесу.

А Вікторія Амока розповіла колегам про те, як саме участь в проектах покращує мовні, комунікативні та комп'ютерні навички дітей. Зокрема, вчитель продемонструвала роботи учнів у проекті «At the Youth Club», що був визнаний одним з найкращих проектів за участі українських ітвіннерів у 2014 році. Тож, після таких красномовних виступів, аудиторія переконалася в інноваційності та користі eTwinning.