eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

eTwinning святкує своє 10-ліття

27 лютого 2015 року

eTwinning святкує своє 10-ліття

У 2015-му програмі eTwinning виповниться 10 років!

Протягом року у всіх країнах-учасницях буде відбуватися низка подій, присвячених десятиріччю успіху. Новий логотип, гімн, eTwinning-день, який відзначатимуть одночасно у всіх країнах eTwinning – це лише частина того, що має відбуватися! Тож підготуйтеся до святкування десятиріччя програми у своїй школі.

eTwinning було запущено в січні 2005 року в якості головної програми з електронного навчання Європейської  Комісії. Рішення про її заснування було прийняте Єврокомісією у березні 2002  в Барселоні. Тоді ж було вирішено, що школи eTwinning стануть можливістю для дітей навчатися та на практиці отримувати навички з інформаційно-комунікаційних технологій, а також сприятимуть досягненню полікультурної моделі європейського суспільства.

Успіх eTwinning перевершив очікування: лише за перший рік понад 13 000 шкіл та 12 200 вчителів зареєструвалися у мережі та розпочали свій розвиток у програмі. І після 10 років існування програма невпинно розвивається, щоб стати найбільшою спільнотою шкіл в Європі, з понад 28 000 вчителями-учасниками та 130 000 зареєстрованими школами.

Ще більше можливостей та планів для розвитку спільноти

2015 рік принесе eTwinning багато можливостей для навчання, у тому числі 20 Learning Events, 5 воркшопів з професійного розвитку та 10 онлайн-семінарів (вдвічі більше, ніж торік). Частина з найуспішніших курсів та Learning Events відбудуться ще раз, наприклад, курс для амбасадорів програми. Детальніша інформація про ці заходи невдовзі з’явиться на центральному порталі, тож слідкуйте уважно і приєднуйтеся до подій!