eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

eTwinning запустив нову книгу про ключові компетенції учнів

25 лютого 2015 року

eTwinning запустив нову книгу про ключові компетенції учнів

Центральна служба підтримки програми випустила англомовне видання книги «Розвиток компетенцій учнів за допомогою eTwinning». Перша версія цієї збірки була презентована в листопаді, в рамках щорічної eTwinning Conference в Римі.

Останній повний варіант книги у форматі PDF можна скачати тут. Невдовзі її буде переведено на інші мови програми.

Збірка досліджує 8 ключових компетенцій для Lifelong Learning – навички спілкування рідною мовою; іноземні мови; цифрові навички; базові здібності в математиці та науці; вміння навчатися; соціальна і громадянська відповідальність; ініціатива та підприємницький хист; культурна обізнаність і креативність – та як їх можна розвивати в школі за допомогою проектів eTwinning.

Кожна ключова компетенція аналізується з практичної точки зору: педагогічні експерти досліджують, як учні працюють та набувають різні навички в рамках роботи в eTwinning-проектах, на прикладі найуспішніших з них. Збірка також є інтерактивним інструментом, оскільки в ній зібрано корисні ресурси та посилання на онлайн-матеріали – відео з проектів, свідчення вчителів й учнів, покрокові інструкції з Public Portal.

Ця та інші корисні публікації eTwinning на центральному порталі