eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Брюсселі пройшла Робоча зустріч представників служб підтримки та центрального офісу eTwinning

13 лютого 2015 року

 

27-30 січня в Брюсселі відбулася Робоча зустріч представників служб підтримки з центральним офісом програми. Учасниками стали близько 75 представників PSA,NSS, CSS, EACEA та Міносвіти ЄС. Метою було обговорення планів та пріоритетів у програмі eTwinning на 2015 рік. Від України участь у заході взяла координатор програми Валентина Веліченко. Загалом зустріч об’єднала 37 країн.  

У рамках заходу було проведено спільні обговорення, засідання робочих груп та тренінги для PSAs, в рамках яких представники служб підтримки обмінялися досвідом та ідеями щодо реалізації eTwinning.

Учасники обговорили багато важливих моментів для розвитку програми. Зокрема, комунікаційні аспекти eTwinning Plus, залучення вчителів до активної діяльності, удосконалення робочих інструментів програми, педагогічні аспекти проектів, інтернет-безпеку й мережевий етикет, критерії для отримання Quality Label та інших призів. Також особлива увага була приділена плануванню спеціальних матеріалів та заходів, присвячених 10-річчю програми, яке відбудеться у 2015 році.

Важливі результати зустрічі:

  • Найближчим часом відбудеться чергове розширення інструментів порталу eTwinning (введення нової системи конференц-зв’язку тощо) та TwinSpace.
  • Визначено пріоритети для служб підтримки в роботі з вчителями, зокрема, сприяння активній участі зареєстрованих учасників та покращення якості проектів.
  • В програмі з’явилися нові можливості для онлайн-навчання вчителів на базі нової платформи http://www.schooleducationgateway.eu/en/pub/index.htm
  • Заплановано проведення міжнародного контактного семінару неподалік Єревану, організаторами якого виступлять Україна та Вірменія. Участь у ньому візьмуть вчителі з України та ітвіннери із 6 інших країн-учасниць.
  • Прийнято рішення про подальшу співпрацю з вчителями Литви та Латвії в рамках навчальних тренінгів для українських вчителів.