eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Київської гімназії № 191 та Харківської гімназії № 82 взяли участь у фестивалі в Болгарії

4 лютого 2015 року

 

5-11 січня ітвіннери Київської гімназії № 191 та Харківської гімназії № 82 взяли участь у ІІ міжнародному фестивалі «Lingua Franco» в рамках проекту «Щасливі діти на нашій планеті». Захід проходив у Болгарії, в місті Банско. Учасниками були також болгарські школи: СОУ 51 ім. Є. Багряної міста Софії та СОУ ім. П. Берона міста Свіленграду. Фестиваль об’єднав 35 учнів та 5 учителів.

Учні відвідали столичну школу СОУ 51 ім. Є. Багряної. Взяли участь в уроках комп’ютерної графіки, інформатики, англійської та в інтерактивній грі «Treasure Hunt» на знайомство з країнами партнерів. Також відвідали Болгарський  національний історичний музей. Після Софії учасники побували в гірськолижному курорті Банско, де спілкувалися, каталися на лижах, санчатах і ковзанах.

Школярі не лише зустрітися в живу з іншими учасниками проекту  eTwinning, але й отримати нові знання та навички. Вони представили історію й культуру своїх країн, зокрема, національні кухні; взяли участь у спільних проектах з дослідження мов; вдосконалили навики болгарської, української, російської та англійської мови. Українські амбасадори Олена Лук’янець та Світлана Алексєєва провели з учнями інтерактивні заняття за допомогою Kahoot, Padlet, Calameo та ін.; поділилися  досвідом використання ігрових технологій в навчанні зі своїми болгарськими колегами.

Відгуки учнів-учасників фестивалю:

Міла Бістрова (СОУ ім. П. Берона, Свіленград): «Це був найкращій тиждень в моєму житті. Мені сподобалася програма і те, що ми здружилися, весело проводили час, танцювали, готували їжу, спілкувалися. У мене була нагода вдосконалити навички спілкування англійською та російською, відвідати нові міста та робити нові для мене речі. Я дізналася багато про українську культуру та навчилася готувати вареники. Я могла ділитися думками й досвідом з іншими учасниками. Впевнена, що щастя приходить, коли у тебе є хтось, з ким можна поспілкуватися. Сподіваюсь, ми ще  зустрінемось».

Даша Бірюкова (Київська гімназія 191): «Ми відвідали Банско – чудове місто для тих, хто захоплюється лижним спортом або сноубордингом. Для нас проводилося багато цікавих змагань. Мені дуже сподобалась гра Kahoot, де ми мали швидко відповідати на запитання за допомогою смартфонів та планшетів. А найцікавішою подією стала подорож до міста Софія. Там я зустріла нових друзів. Вони чудові та веселі. Я дякую всім за чудово проведений час».

Журнал про фестиваль та проект учасників фестивалю

Фільм про подію

Новина про І фестиваль «Lingua Franco» 2013