eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Вчитель-амбасадор Світлана Алєксєєва пройшла курс онлайн-модераторів від eTwinning

13 січня 2015 року

Вчитель-амбасадор Світлана Алєксєєва пройшла курс онлайн-модераторів від eTwinning

 

Світлана Алєксєєва (Харківська гімназія № 82) взяла участь в онлайн-курсі «Online Moderators course – 2014». Навчання тривало 3 місяці та об’єднало 195 слухачів-ітвіннерів з різних країн Європи.

Упродовж курсу учасники розглянули різні види онлайн-діяльності в рамках eTwinning та отримали навички онлайн-модерації: вивчили особливості різних груп-ітвіннерів та методи підтримки користувачів; розглянули правила мережевого етикету й способи підвищення зацікавленості та активності учасників; навчилися модерувати онлайн-заходи та працювати з різними онлайн-інструментами для ефективної міжнародної співпраці.

Відгук Світлани Алєксєєвої:

«Я отримала чудову можливість для розширення своїх знань з мережевого етикету, esafety, онлайн-навичок модерації та підготовки змісту для eGroups і eLearning events. Отримані онлайн-інструменти я, без сумніву, буду використовувати в своїх навчальних цілях та проектах eTwinning. Найпозитивніший момент курсу – люди, з якими я мала нагоду попрацювати. Я відчувала себе частиною спільноти «known-mads» – вчителів, які, закінчуючи уроки в школі, йдуть додому та продовжують працювати і вчитися, ділитися досвідом і реалізувати нові проекти. І, замість того, щоб виснажитися, вони насолоджуються процесом самовдосконалення та тим, що їм є чим ділитися з учнями і колегами. Іноді я думаю: «Що б я робила без eTwinning своїй повсякденній роботі в школі?». Я просто підсіла на програму і стала eTwinning-голіком».